NHO Service og Handel

Innhold

Nettverk

Oversikt over nettverket for skadesaneringsbedriftene i NHO Service

Blir du med?

  • NHO Service tilbyr nettverk og møteplasser i alle våre bransjer.
  • Det skal bidra til at du lettere kan utvikle din bedrift, bidra til bransjeutvikling og skape bedre tjenester for dine brukere.
  • Ønsker du å delta i dette nettverket, kontakt Jorulf Brøvig Silde

Kai Andersen (leder)
Polygon AS
Enebakkveien 307 1188 Oslo
Mobil 455 11 019
Epost: kai.andersen@polygongroup.com

Bjørn Herlofsen
Recover Nordic AS
Stålfjæra 17 0975 Oslo
Mobil 400 10 900
Epost: bjorn.herlofsen@recover.no

Vegar Kristoffersen
Recover Nordic AS
Stålfjæra 17 0975 Oslo
Mobil: 480 88 366

Trond Svenskerud
Skadegruppen
Møllendalsveien 63, 5009 Bergen
Mobil: 951 03 287
Epost: trond.svenskerud@coorno.com

Thore Jensen
SSG Norge
Ole Deviks vei 26, 0666 OSLO
Mobil: 918 18 384 Epost: thore.jensen@ssgnorge.no

Preben H. Ellingsen
RVS AS Elektroveien 9 3300 Hokksund
Epost:  prebene@rvsas.no

Harald Harangen
Reco Skadeteknikk AS
Enebakkveien 304 1188 Oslo
Mobil 975 34 331
Epost:hh@reco-skadeteknikk.no

Per-Christian Sperlin
Dammyr Bygg AS Tomteveien 21 1618 Fredrikstad
Mobil 478 95 877
Epost:pcs@dammyrbygg.no

Truls Wettergreen
Østlandske Varmesenter AS Avd. Oljetankspesialisten
Enebakkveien 135 0680 Oslo
Mobil 900 53 013
Epost: truls@ost-varme.no

Pål Nygaard
Bygg Skade AS Moseidveien 5, 4033 Stavanger
Mobil: 990 26 790 E-post: pal.nygaard@froilandbygg.no

Kjell Ole Frøiland
Kaph Entreprenør AS
Madlaveien 499, 4020 STAVANGER
Telefon: 95412723 Mobil: 960 97 777 E-post: kjellole@kaph-entreprenor.no

Kenneth Hoel Jensen
Skadealliansen Bergen AS
Madlaveien 499, 4020 STAVANGER
Telefon: 93010000 Mobil: 930 10 000 E-post: kenneth.jensen@skadealliansen.no