Nettverk-BPA

Nettverk

Fv. Trude Wester og Kathrin Larsen, (Helsepartner Nord) Richard Wold, Asor, Ingar Bakke, (AssisterMeg), Arve Kambe, Vanadis, Jens Jørgen Lie, (NHO Service og Handel), Jon Torp, (Humana), Petter Johnsen, (Stendi) Irene Foss, (AssisterMeg). Foran, Maria Reklev og Torbjørn Furulund, NHO Service og Handel

Nettverket for Brukerstyrt Personlig Assistanse (BPA):

Ove C. Allers
AssisterMeg AS, et selskap i Team Olivia
Mobil: +47 90734361,  Mustads vei 1A, 0283 Oslo

Finn Allan Mathisen
Stendi Assistanse
Mobil: 93 60 96 71 finn.allan.mathisen@stendi.no  
Lilleakerveien 2A, 0283 Oslo

Irene Foss
Ecura
M: +47 97 10 03 39 | irene.foss@ecura.no
Østensjøveien 14, 0661 Oslo

Riikka Aubert
Norlandia Care
M: +47 482 40 320, Epost: Riikka.Aubert@norlandia.com
Øvre Vollgate 13 N-0158 Oslo

Ada Greve Rokne
Assent AS
Tlf: 906 72 196, Epost. agr@assent.no https://assent.no/
Fabrikkgaten 5, 5059 Bergen

Jon Torp
Humana omsorg og assistanse
Strandveien 30, 1366 Lysaker
bpa@humananorge.no
Telefon: +47 481 55 808
+47 950 43 000 | www.humananorge.no

Nina Bjørum
MIO
Tlf. 934 11 388
Nina.bjorum@mio.no

Espen Igesund
BPA Nord AS
(Helsepartner Nord-Norge)
Telefon 993 68 997 espen.igesund@bpa-nord.no
www.bpa-nord.no

Eygunn Bardal
EIP AS  Bergsgrenda 19, 7760 Snåsa
E-post: Eygunn.bardal@eip.as

Karin Rømo Sandvik
Gode Øyeblikk,
Tlf: 91629424, Epost: karin@godeoyeblikk.no
Strandveien 117, 8149 Neverdal 

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!