NHO Service og Handel

Innhold

Nettverk-BPA

Nettverk

Fv. Trude Wester og Kathrin Larsen, (Helsepartner Nord) Richard Wold, Asor, Ingar Bakke, (AssisterMeg), Arve Kambe, Vanadis, Jens Jørgen Lie, (NHO Service og Handel), Jon Torp, (Humana), Petter Johnsen, (Stendi) Irene Foss, (AssisterMeg). Foran, Maria Reklev og Torbjørn Furulund, NHO Service og Handel

Nettverket for Brukerstyrt Personlig Assistanse (BPA):

Petter Johnsen
Stendi, Leder Assistanse
+47 92 28 1 627 Petter.Johnsen@stendi.no  
Askerveien 61,1384 Asker www.stendi.no

Ove C. Allers
AssisterMeg AS, et selskap i Team Olivia
Mobil: +47 90734361,  Olaf Helsets vei 5, 0694 Oslo

Anne Britt Horn Hanssen 
Olivia Assistanse 
Grensen 18, 0159 Oslo 
Mobil: +4798237724 Epost: abhh@oliviaassistanse.no
www.oliviaassistanse.no

Irene Foss
Ecura
M: +47 97 10 03 39 | irene.foss@ecura.no
Dronning Eufemias Gate 16, 0191 Oslo

Riikka Aubert
Norlandia Care
M: +47 482 40 320, Epost: Riikka.Aubert@norlandia.com
Norlandia  Øvre Vollgate 13 N-0158 Oslo

Ada Greve Rokne
Assent AS
Tlf: 906 72 196, Epost. agr@assent.no https://assent.no/
Fabrikkgaten 5, 5059 Bergen

Trude Wester
HELSEPARTNER NORD-NORGE AS
Telefon 901 56 964, Epost: trude@helsepartnernordnorge.no
www.helsepartnernordnorge.no

Heidi  Wang
Noen
Tlf +47  40 14 73 11  Epost: heidi.wang@noen-as.no
www.noen-as.no

Hans Henrik Sørensen
HumanaNorge
Telefon: 928 69 714, Epost; hans.henrik.sorensen@humananorge.no
www.humananorge.no

Arve Kambe
MIO
(Etter navnebyttet 4.6.20) går Seniorstøtten, Gråstein Seniorservice, Trygg Hjemme og Vanadis Velferd under navnet Mio omsorg. HjemmeBest Personlig Assistanse går under navnet Mio BPA. Vårt seniorpensjonat i Moss, Vanadis Velferd Solitun, går under navnet Mio Solitun seniorpensjonat og er en del av Mio bolig)
https://mio.no/
Mobil: 95 08 56 49 E-post: arve.kambe@mio.no

Eygunn Bardal
EIP AS  Bergsgrenda 19, 7760 Snåsa
E-post: Eygunn.bardal@eip.as

Karin Rømo Sandvik
Gode Øyeblikk,
Tlf: 91629424, Epost: karin@godeoyeblikk.no
Strandveien 117, 8149 Neverdal 

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!