NHO Service og Handel

Innhold

Nettverk asylmottak og integrering

Asylmottak og integrering har følgende bransjenettverk:

Ønsker du å delta?

  • NHO Service tilbyr nettverk og møteplasser i alle våre bransjer.
  • Det skal bidra til at du lettere kan utvikle din bedrift, bidra til bransjeutvikling og skape bedre tjenester for dine brukere.

 Olav Calidonio Strand  (leder)
Ostra Consult AS
Hobølveien 100 1827 Hobøl
Mobil 922 02 121
Epost: olav@strand.gs

Tor Brekke
Hero Norge AS
Jernbaneveien 9, 4002 Stavanger
Mobil 400 12 324 Epost tor.brekke@hero.no

Hallstein Saunes
Link AS
Dronningensgate 12
4665 Kristiansand
Mobil 488 98 548
Epost hallstein@linkmottak.no

Hroar Espeland
Lopex Mottak AS
Uttrågata 35
5700 Voss
Mobil 900 83 374
Epost hroar@lopex.no

Øyvind Westermoen
Mandal Statlige Mottak for Asylsøkere AS
St. Helenavei 2
Postboks 506, 4514 Mandal
Mobil 906 51 270
Epost o.westermoen@mandalsma.no

Per Erik Lykstad
Norsk Mottaksdrift AS
Anders Sandvigsgate 49
2609 Lillehammer
Mobil 928 18 610
Epost per-erik@mottaksdrift.no

Lars Gulbrandsen
Østsiden AS
Stasjonsvegen 63
3540 Nesbyen
Mobil 909 36 709
Epost lg@nesbyen-mottak.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!