NHO Service og Handel

Innhold

Bransjenettverk

Barn og ungdom  har følgende bransjenettverk:

 

 

NAVN

VIRKSOMHET

E-POST

MOBIL

  1. Leder

Morten Nybakk

Aberia

Morten.nybakk@aberia.no

48994994

  1. Nestleder

Morten Gohn

Olivia

morten.gohn@teamolivia.no

41237943

  1. Medlem

Anne Jenner

Aleris

Anne.jenner@aleris.no

90593941

  1. Medlem

Benjamin Schei

Villa Vika

benjamin.schei@itab.no

01143366

  1. Medlem

Lena Braathen

NOS Næromsorg

lena@nosweb.no

92236734

  1. Medlem

Mona Vangsnes Lien

Humana

mona.lien@human-care.no

48129795

  1. Medlem

Nina Torp Høisæther

Aberia

nina@aberia.no

98222517

  1. Medlem

Nina Tømte

Incita

Nina.Tomte@incita.no

90118212

  1. Medlem

Odd Arne Moen

RUFS

moen@rufs.no

41208579

  1. Medlem

Hans Henrik Sørensen

Humana

hans.henrik.sorensen@human-care.no

92869714

  1. Medlem

Thomas Høiseth

Aleris

thomas.hoiseth@aleris.no

95936985

  1. Medlem

Yngvild Holm

Vesterled/Olivia

yh@vesterled.org

97508423

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Gi oss gjerne en kommentar i tillegg - hvordan kan vi forbedre oss?

Takk for kommentaren!

Kommentar sendt