NHO Service og Handel

Innhold

Bransjenettverk

Psykisk Helse og Avhengighet  har følgende bransjenettverk:

Ønsker du å delta?

  • NHO Service tilbyr nettverk og møteplasser i alle våre bransjer.
  • Det skal bidra til at du lettere kan utvikle din bedrift, bidra til bransjeutvikling og skape bedre tjenester for dine brukere.
  • Ønsker du å delta i dette nettverket, kontakt Mara Reklev

Reidar Holst Christensen - Leder
Aleris Ungplan & BOI AS Fr. Stangs gt. 11 – 13, 0264 OSLO
Tlf.: 924 64 301 Epost: reidar.holst.christensen@aleris.no

Nina Torp Høisæter - Nestleder
Aberia Healthcare AS Rådhusgata 23, 0158 Oslo
Tlf.: 982 22 517 Epost: nina@aberia.no

Ingvild L. Kristiansen
Aleris Ungplan & BOI AS Askerveien 61, 1384 Asker 
Tlf.: 938 14 088 Epost: ingvild.kristiansen@aleris.no

Jørn Stensløkken

Stenimed AS Storgata 6, 9900 KIRKENES
Tlf.: 415 59 966 Epost: jorn@stenslokken.no

Terje Nilssen
Stenimed AS Storgata 6, 9900 KIRKENES
Tlf.: 915 10 979 Epost: terje@stenimed.no

Cato Sundal
Mestrings- og Læringssenteret AS Falstadvegen 34, 7624 Ekne
Tlf.: 90 29 00 45 Mobil:934 45 033 Epost: cato@mlsenteret.no

Jens Petersen
Vangsetre AS Prestmovegen 50, 3520 Jevnaker
Tlf.: 62 55 05 60 Mobil: 901 23 215 Epost:  jens@vangseter.no

Trude Rød
Stiftelsen Finnmarkskollektivet Langfjorden 1465, 9545 Langfjordbotn
Tlf.: 78 44 45 30 Mobil:  986 88 328 Epost:  trude@finnmarkskollektivet.no

Tone Paulsen
Humana AB/Tiltak for Ungdom Agder AS Setesdalsvn. 435, 4619 Mosby
Mobil: 930 61 977 Epost:  tone@tua-agder.no

John Vegard Leinslie
Helseforetaket Incita AS Bønsbakken 13, 2073 BØN
Tlf.: 66 92 64 00 Mobil:  943 02 224 Epost:  john.vegard.leinslie@incita.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!