NHO Service og Handel

Innhold

Bransjenettverk

Rehabilitering har følgende bransjenettverk:

Ønsker du å delta?

  • NHO Service tilbyr nettverk og møteplasser i alle våre bransjer.
  • Det skal bidra til at du lettere kan utvikle din bedrift, bidra til bransjeutvikling og skape bedre tjenester for dine brukere.
  • Ønsker du å delta i dette nettverket, kontakt Torbjørn Furulund

Alf Magne Foss
Skogli Helse- og Rehabiliteringssenter AS
Fredrik Colletts veg 13, 2614 Lillehammer
Tlf: 61 24 91 00
epost: AlfMagne.Foss@skogli.no

Andreas Berfenstam 
Høyenhall Helse og rehabilitering AS,
Åsheimsvei 3, 3530 Røyse
mobil: +47 99116648,
E-post: andreas.berfenstam@aberia-proff.no
Nettsted

Lillanna Lindeman Engzelius
Godthaab Helse og Rehabiliterng
Gamle Ringeriksvei 148 1356 Bekkestua
Mobil: + 47 95101404
Epost: lillanna.engzelius@godthaab.no
Nettsted

Synne K. Chadwick
Rehabiliteringssenteret Nord-Norges Kurbad AS
Conrad Holmboes vei 95 9011 Tromsø
Telefon: 77 66 88 00 E-post: Synne.Chadwick@kurbadet.no
Nettsted

Bente Oldren
Kastvollen Rehabiliteringssenter
Kastvollveien 11 7670 Inderøy
Mobil 454 65 564 Epost: bente.oldren@reko.org
Nettsted

Tone O. Kallekleiv
Åstveit Helsesenter AS Åstveitveien 73 5106 Øre Ervik
Telefon 55 53 97 00 E-post tone@astveithelsesenter.no
Nettsted

Sverre Monsen
Stiftelsen Nordtun Helserehab
Nordtunveien 15 8170 Engavågen
Mobil 995 49 693 Epost sverre@nordtun.no
Nettsted

Harald Odde
Oppfølgingsenheten Frisk AS Storgata 133, 2391. Moelv
Mobil 996 98 444 E-post: harald.odde@oppfrisk.no
Nettsted  

Sindre Bårdseng
Ringen rehabiliteringssenter AS 2390 Moelv
Tlf: 62 33 45 01 MOB 995 52 659 E-post: sindre@ringen-rehab.no
Nettsted

Annie Abrahamsen Wik
Opptreningssenteret i Finnmark
Mobil: 95 96 95 47 E-post: annie@oif.no
Nettsted

Vibeke Johnsen
PTØ Norge
Mobil:97 03 88 30 Epost: vj@ptonorge.no
Nettsted: www.ptø.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!