NHO Service og Handel

Innhold

Nettverk-BPA

Nettverk

Fv. Trude Wester og Kathrin Larsen, (Helsepartner Nord) Richard Wold, Asor, Ingar Bakke, (AssisterMeg), Arve Kambe, Vanadis, Jens Jørgen Lie, (NHO Service og Handel), Jon Torp, (Humana), Petter Johnsen, (Stendi) Irene Foss, (AssisterMeg). Foran, Maria Reklev og Torbjørn Furulund, NHO Service og Handel

Nettverket for Brukerstyrt Personlig Assistanse (BPA):

Petter Johnsen
Stendi
Epost: petter.johnsen@stendi.no

Siw Østensen
Bohjemme, Fabrikkgaten 5, 5059 Bergen
Mobil: 94 42 44 26, Epost: so@bohjemme.com
Nettsted

Heidi Wang
Noen AS, Ogndalsveien 2, 7713 Steinkjer
Mobil: 97 04 22 73 Epost heidi.wang@noen-as.no
Nettsted

Siril Kleiven
Norlandia hjemmetjenester, Ole Deviks vei 44, 0668 Oslo
Mobil: 412 07 252 E-post: siril.kleiven@norlandia.com
Nettsted

Trude Wester
Privat Omsorg Nord AS, Strandveien 106, 9006 Tromsø
Mobil: 901 56 964 E-post: trudew@privat-omsorg.no
Nettsted

Irene Foss
Assister meg AS, et selskap i Team Olivia, Olaf Helsets vei 5, 0694 Oslo
Mobil: +47 97 10 03 39 Epost: irene.foss@assistermeg.no
Nettsted

Hans Henrik Sørensen
Humancare
Telefon: 928 69 714 Epost; hans.henrik.sorensen@humananorge.no
Nettsted

Elin Osestad 
Trygg Hjemme AS Vestre Strandgate 42, 4612 Kristiansand
Tlf: 40 00 36 39 / 95 07 03 33 Mail: elin@trygghjemme.no
Nettsted

Arve Kambe
Vanadis Velferd AS 
Mobil: 95 08 56 49 E-post: arve.kambe@vanadis.no
Nettsted

Hilde Helland
Kolibri Omsorg AS
Mobil: 415 63 061 E-post: hilde.helland@kolibriomsorg.no
Nettsted

Rizalina Jenssen,
Asor Hovinveien 19, 0576 Oslo
Telefon: 90 13 24 51 Epost: r.jenssen@asor.no
Nettsted

Eygunn Bardal
EIP AS Mob: 907 53 720 Epost: eb@eip.as

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!