NHO Service og Handel

Innhold

Bransjenettverk

#205

Nettverk sykehjem og hjemmetjenester (Foto: Baard Fiksdal)

Sykehjem og hjemmetjenester har følgende bransjenettverk:

Ønsker du å delta?

  • NHO Service tilbyr nettverk og møteplasser i alle våre bransjer.
  • Det skal bidra til at du lettere kan utvikle din bedrift, bidra til bransjeutvikling og skape bedre tjenester for dine brukere.
  • Ønsker du å delta i dette nettverket, kontakt Torbjørn Furulund.

Geir Hansen (leder)
Attendo Norge AS, Parkveien 60, 0254 Oslo
Mobil: 90 93 12 18 E-post: Geir.hansen@attendo.no
Nettsted

Ingvild L. Kristiansen 
Stendi AS, Postboks 3003 Elisenberg 0207 Oslo
Mobil: 93 81 40 88  Epost: Ingvild.kristiansen@stendi.no
Nettsted 

Marianne Stenberg
Helseforetaket Incita AS Bønsbakken 13, 2073 Bøn.
Mobil: 905 17 075 Epost: Marianne@incita.no
Nettsted

Finn Harald Pettersen
Helseforetaket Incita AS Bønsbakken 13, 2073 Bøn
Mobil: 92643958 Epost: harald@incita.no
Nettsted

Richard Skaar Thorsrud
Skaar Omsorg AS Nordhellinga 2, 3410 Sylling
Telefon: 32 24 32 50 Epost: post@villaskaar.no
Nettsted

Eivind Seigerud
Fagertun sykehjem Jarenstranda 480, 2770 Jaren
Mobil: 951 05 008 e-post: eivind@fagertun-sykehjem.no
Nettsted

Julie Mittet
Grefsenhjemmet Ogmundsvei 18 B, 0488 Oslo
Mobil: 98 20 75 88 e-post:  julie.mittet@grefsenhjemmet.no
Nettsted

Julie Isaksen
Villa Omsorg As, Oberst Rodes vei 56a,1152 Oslo
Mobil: 92 414 961 Epost: julie.isaksen@villaomsorg.no
Nettsted

HJEMMETJENESTER:
Siw Østensen
(leder)
Bohjemme, Fabrikkgaten 5, 5059 Bergen
Telefon 55 38 50 00, Epost: so@bohjemme.com
Nettsted

Rune Iversen
Attendo Norge AS Lille Grensen 5, 0159 Oslo
Mobil: 91 31 61 94 Epost rune.iversen@attendo.no
Nettsted

Heidi Wang
Noen AS, Ogndalsveien 2, 7713 Steinkjer
Mobil: 97 04 22 73 Epost heidi.wang@noen-as.no
Nettsted

Siril Willmann
Norlandia hjemmetjenester, Ole Deviks vei 44, 0668 Oslo
Telefon: 22 67 80 00
E-post: hjemmetjenester@norlandia.com
Nettsted

Trude Wester
Privat Omsorg Nord AS, Strandveien 106, 9006 Tromsø
Mobil: 901 56 964 E-post: trudew@privat-omsorg.no
Nettsted

Toril Bøhler Trygg Hjemme AS Vestre Strandgate 42, 4612 Kristiansand
Mobil: 98 21 73 56 Epost toril@trygghjemme.no
Nettsted

Rizalina Jenssen,
Asor Hovinveien 19, 0576 Oslo
Telefon: 90 13 24 51 Epost: r.jenssen@asor.no
Nettsted

Ingvild L. Kristiansen 
Stendi AS, Postboks 3003 Elisenberg 0207 Oslo
Mobil: 93 81 40 88  Epost: Ingvild.kristiansen@stendi.no
Nettsted 

Atle D. Wormdahl
Vår Frue Menighets Aldersboliger, Kongensgt. 89, 7012 Trondheim
Telefon: 73 53 51 28 / 72 54 09 30 Epost: varfrald@online.no

Karin Rømo Sandvik
Gode Øyeblikk, Strandveien 117, 8149 Neverdal
Telefon: 94 02 11 39. Epost: karin@godeoyeblikk.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!