NHO Service og Handel

Innhold

Nettverk Hjemmetjenster og Sykehjem

nettverk

Nettverk sykehjem og hjemmetjenester (Foto: Baard Fiksdal)

Sykehjem og hjemmetjenester har følgende bransjenettverk:

Ønsker du å delta?

  • NHO Service og Handel tilbyr nettverk og møteplasser i alle våre bransjer.
  • Det skal bidra til at du lettere kan utvikle din bedrift, bidra til bransjeutvikling og skape bedre tjenester for dine brukere.
  • Ønsker du å delta i dette nettverket, kontakt Torbjørn Furulund.
SYKEHJEM
(Sykehjem, omsorgsboliger og seniorboliger)

Geir Hansen (leder)
Attendo Norge AS, Parkveien 60, 0254 Oslo
Mobil: 90 93 12 18 E-post: Geir.hansen@attendo.no
Nettsted

Ingvild L. Kristiansen 
Stendi AS, Postboks 3003 Elisenberg 0207 Oslo
Mobil: 93 81 40 88  Epost: Ingvild.kristiansen@stendi.no
Nettsted 

Marianne Stenberg
Helseforetaket Incita AS Bønsbakken 13, 2073 Bøn.
Mobil: 905 17 075 Epost: Marianne@incita.no
Nettsted

Finn Harald Pettersen
Helseforetaket Incita AS Bønsbakken 13, 2073 Bøn
Mobil: 92643958 Epost: harald@incita.no
Nettsted

Richard Skaar Thorsrud
Skaar Omsorg AS Nordhellinga 2, 3410 Sylling
Telefon: 32 24 32 50 Epost: richard@villaskaar.no
Nettsted

Eivind Seigerud 
Fagertun Trygt og Trivelig as, Jarenstranda 480, 2770 Jaren 
Mobil: 951 05 008 Epost: eivind@fagertun-sykehjem.no
Nettsted

Julie Mittet
Grefsenhjemmet Ogmundsvei 18 B, 0488 Oslo
Mobil: 98 20 75 88 Epost:  julie.mittet@grefsenhjemmet.no
Nettsted

Atle D. Wormdahl
Vår Frue Menighets Aldersboliger, Kongensgt. 89, 7012 Trondheim
Telefon: 73 53 51 28 / 72 54 09 30 Epost: post@vfma.no

Hanne Løvdal

Villa Omsorg As, Oberst Rodes vei 56a,1152 Oslo
Tlf. 924 14 961 Epost: hanne.lovdal@villaomsorg.no
Nettsted

Anne Stine Hole
Generasjon M AS
Mobill: +47) 417 52 136 Epost: annestine@generasjonm.no 
 Nettsted

Haakon Seeberg
Samse AS,  Bogstadveien 27B, 0355 Oslo
Mobil 959 04 772 

Paul D. Navestad
Signaturhagen AS
Mobil: 47 41 65 84 42 Epost: Paul@signaturhagen.no 
Nettsted

HJEMMETJENESTER

Siw Østensen 
Bohjemme, Fabrikkgaten 5, 5059 Bergen 
Mobil: 94 42 44 26, Epost: so@bohjemme.com
Nettsted

Heidi Wang
Noen AS, Ogndalsveien 2, 7713 Steinkjer
Mobil: 97 04 22 73 Epost heidi.wang@noen-as.no
Nettsted

Siril Kleiven
Norlandia hjemmetjenester, Ole Deviks vei 44, 0668 Oslo
Mobil: 412 07 252 E-post: siril.kleiven@norlandia.com
Nettsted

Trude Wester
Privat Omsorg Nord AS, Strandveien 106, 9006 Tromsø
Mobil: 901 56 964 E-post: trudew@privat-omsorg.no
Nettsted

Ingar Bakke
AssisterMeg
Telefon: 917 78 211 E-post: ingar.bakke@assistermeg.no
Nettsted

Hans Henrik Sørensen
Humancare
Telefon: 928 69 714 Epost; hans.henrik.sorensen@humananorge.no
Nettsted

Elin Osestad 
Trygg Hjemme AS Vestre Strandgate 42, 4612 Kristiansand
Tlf: 40 00 36 39 / 95 07 03 33 Mail: elin@trygghjemme.no
Nettsted

Arve Kambe
Vanadis Velferd AS 
Mobil: 95 08 56 49 E-post: arve.kambe@vanadis.no
Nettsted

Hilde Helland
Kolibri Omsorg AS
Mobil: 415 63 061 E-post: hilde.helland@kolibriomsorg.no
Nettsted

Rizalina Jenssen,
Asor Hovinveien 19, 0576 Oslo
Telefon: 90 13 24 51 Epost: r.jenssen@asor.no
Nettsted

Ingvild L. Kristiansen 
Stendi AS, Postboks 3003 Elisenberg 0207 Oslo
Mobil: 93 81 40 88  Epost: Ingvild.kristiansen@stendi.no
Nettsted 

Atle D. Wormdahl
Vår Frue Menighets Aldersboliger, Kongensgt. 89, 7012 Trondheim
Telefon: 73 53 51 28 / 72 54 09 30 Epost: post@vfma.no

Karin Sandvik
Gode Øyeblikk AS,  Strandveien 117, 8149 Neverdal
Tlf: 916 29 424 epost: karin@godeoyeblikk.no
Nettsted

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!