NHO Service og Handel

Innhold

Styret i NHO Service og Handel

styret

Styret i NHO Service og Handel

Om styret

Alle bransjene i NHO Service og Handel er representert i styret. Styret møtes ca annen hver måned. 

Maalfrid Brath (leder)
Bemanning og rekruttering
Manpower AS, Pb. 2506, Solli, 0202 Oslo
Mobil: 928 69 515  Epost: maalfrid.brath@manpowergroup.no 

Jørn Inge Løssfelt (nestleder)
Handel, Interflora Norge AS
Epost: jil@interflora.no

Tom Tollefsen (styremedlem)
Drift og Service
ISS Norge AS, Pb. 132, Økern, 0509 Oslo
Mobil: 400 11 600 Epost: tom.tollefsen@iss.no 

Nina T. Høisæter (styremedlem)
Helse og velferd
Aberia AS
Mobil: 982 22 517 Epost:nina@aberia.no 

Kathinka Friis-Møller (styremedlem)
Drift og Service
Compass Group, Pb. 74, 1371 Asker
Mobil: 950 37 842 Epostkfm@compass-group.no 

Kjell Frode Vik (styremedlem)
Sikkerhet og Beredskap
Nokas AS,  mobil: 908 60 269 Epost: kjell.frode.vik@nokas.com

Steinar Karlstrøm (styremedlem)
Arbeid og Inkludering 
Aksis, Mobil: 977 61 960 Epost: steinar.karlstrom@aksis.no

Espen Sævold (styremedlem)
Frisør og Velvære
Visit Your Hair AS, pb 408, Marken, 5832 Bergen
mobil: 924 27 877 Epost: espen@visit.no

Per Christian Johansen (styremedlem)
Bemanning og Rekruttering
Centric Nordic Holding, Pb. 198, Sentrum, 0102 Oslo
Mobil: 926 56 779  Epost: per.christian.johansen@centric.eu

Trond Bentestuen (styremedlem)
Handel
Rema Franchise Norge AS Epost: trond.bentestuen@rema.no

Marianne Knapstad (vara)
Drift og Service
BB ServiceSystem. pb 81, 6901 Florø
Mobil: 971 63 888 Epost: marianne@bbgruppen.no

Kai Andersen (vara)
Drift og Service
Polygon
Mobil: 455 11 019 Epost: kai.andersen@polygongroup.com

Tore Staveland (vara)
Sikkerhet og Beredskap
Verisure, Drammensveien 175,  0277 Oslo
Mobil: 400 10 130 Epost: tore.staveland@verisure.no

Karl A. Munthe-Kaas (vara)
Handel
Kolonial.no, Oslo Strandpromenaden 9, 0252 Oslo
Mobil: 917 44 311 Epostkarl@kolonial.no

Trude Wester (vara)
Helse og Velferd - Hjemmetjenester 
Privat Omsorg Nord AS, Strandveien 106, 9006 Tromsø
Tlf.: 406 22 364 - Mobil: 901 56 964 
Epost: trudew@privat-omsorg.no

Lena O. Vonka (vara)
Bemanning og Rekruttering
Lenas Helsepersonell AS
Mobil: 909 17 616 Epost: lena@lenas.no

Birte Nilsen (vara)
Arbeid og Inkludering
Opero AS, pb 714, 5404 Stord
Mobil: 918 27 760 Epost: birte.nilsen@opero.no

Jørn Inge Næss (vara)
Frisør og Velvære
Næss Frisør AS Mobil: 917 12 182 Epost: j-i-naes@online.no

Fra administrasjonen møter:

Anne-Cecilie Kaltenborn (adm. dir.) 
Mobil: 917 02 307 E-post: ack@nhosh.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!