NHO Service og Handel

Innhold

Styret i NHO Service og Handel

styret

Etter mange år som styreleder takket Maalfrid Brath fra ManpowerGroup av på vår generalforsamling i 2020. Ny styreleder er Kathinka Friis-Møller fra Compass Group og nestleder er Trond Bentestuen fra Rema 1000. Alle våre bransjer er representert i styret.

Om styret

Alle bransjene i NHO Service og Handel er representert i styret. Styret møtes ca annen hver måned. 

Kathinka Friis-Møller (Styreleder)
Drift og Service
Compass Group, Pb. 74, 1371 Asker
Mobil: 950 37 842 Epostkfm@compass-group.no 

Trond Bentestuen (Nestleder)
Handel
REMA 1000 Norge AS, Gladengveien 2, 0661 Oslo
Mobil: xxx xx xxx Epost: trond.bentestuen@rema.no

Per Christian Johansen (styremedlem)
Bemanning og Rekruttering
Centric Nordic Holding, Pb. 198, Sentrum, 0102 Oslo
Mobil: 926 56 779  Epost: per.christian.johansen@centric.eu

Kjell Frode Vik (styremedlem)
Sikkerhet og Beredskap
Avarn Security Services, Træleborgodden 6, 3112 Tønsberg
Mobil: 908 60 269 Epost: kjell.frode.vik@avarnsecurity.com

Nina T. Høisæter (styremedlem)
Helse og Velferd
Aberia AS, Øvre Vollgate 13, 0158 Oslo
Mobil: 982 22 517 Epost:nina@aberia.no 

Espen Sævold (styremedlem)
Norske Frisør- og Velværebedrifter
Visit AS, pb 408, Marken, 5832 Bergen
Mobil: 924 27 877 Epost: espen@visit.no

Per Olav Myrstad (styremedlem)
Arbeid & Inkludering
Astero AS, Marsvegen 4, 6419 Molde
Mobil:  992 74 750 Epost: per.olav@astero.no

Marianne Knapstad (styremedlem)
Drift og Service
BB ServiceSystem. pb 81, 6901 Florø
Mobil: 971 63 888 Epost: marianne@bbgruppen.no

Stine Trygg-Hauger (styremedlem)
Handel
Clas Ohlson AS, Torgata 4, 0181 Oslo
Mobil: 932 61 541 Epost: stine.trygg@clasohlson.no

Torben Sneve (styremedlem)
Bemanning og Rekruttering
Adecco Norge AS, Sjølyst plass 2, 0278 Oslo
Mobil:  905 47 475 Epost: torben.sneve@adecco.no

 

Nikolai Utheim (vara)
Drift og Service
COOR Norge AS, Vollsveien 6, 1366 Lysaker
Mobil: xxx xx xxx Epost: nikolai.utheim@coor.com

Lars Olav Olaussen (vara)
Handel
Komplett Group AS, Østre Kullerød 4, 3241 Sandefjord
Mobil: xxx xx xxx Epost: larsolav.olaussen@komplett.com

Hilde Lekven (vara)
Bemanning og Rekruttering
Personalhuset AS, Grensen 17, 0159 Oslo
Mobil: 952 82 591 Epost: hilde.lekven@otigagroup.com

John  Erik Strømstad (vara)
Sikkerhet og Beredskap
Securitas AS
Mobil:  908 60 489 Epost: john.erik.stromstad@securitas.no

Jørn Inge Næss (vara)
Norske Frisør- og Velværebedrifter 
Næss Frisør AS
Mobil: 917 12 182  Epost: j-i-naes@online.no

Trude Wester (vara)
Helse og Velferd
Helsepartner Nord-Norge AS, Strandveien 106, 9006 Tromsø
Tlf.: 406 22 364 - Mobil: 901 56 964 
Epost: trude@privathelsenordnorge.no

Ingunn Rogstad (vara)
Arbeid og Inkludering
Via Færder AS, Kirkeveien 273, 3140 Nøtterøy
Mobil: 928 38 160 Epost:ir@viaferder.no


Fra administrasjonen møter:

Anne-Cecilie Kaltenborn (adm. dir.)
Mobil: 917 02 307  Epost: ack@nhosh.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!