NHO Service og Handel

Innhold

Styret i NHO Service og Handel

Styret i NHO Service og Handel er som følger:

Maalfrid Brath (leder)
Bemanning og Rekruttering
Manpower AS, Pb. 2506, Solli, 0202 Oslo
Tlf.: 22 01 80 00 - Mobil: 928 69 515
Epost: maalfrid.brath@manpowergroup.no

Tom Kristiansen (nestleder)
Handel
Rema Franchise Norge AS
Boks 6228, Etterstad, O605 Oslo
Telf.: 24 09 85 00 - Mobil: 913 73 480
Epost: tom.kristiansen@rema.no 

Tom Tollefsen (styremedlem)
Renhold og Eiendomsservice
ISS Norge AS, Pb. 132, Økern, 0509 Oslo
Tlf: 22 88 50 00 - Mobil: 400 11 600
Epost: tom.tollefsen@iss.no

Trude Wester (styremedlem)
Helse og Velferd - Hjemmetjenester
Privat Omsorg Nord AS, Strandveien 106, 9006 Tromsø
Tlf.: 406 22 364 - Mobil: 901 56 964
Epost: trudew@privat-omsorg.no

Kathinka Friis-Møller (styremedlem)
Forvaltning, drift og vedlikehold (FDV)
Compass Group, Pb. 74, 1371 Asker
Mobil: 950 37 842
Epostkfm@compass-group.no

Dorothy Billett (styremedlem)
Sikkerhet og Beredskap
Securitas Transport Aviation Security AS.
Pb. 35, Grønland, 0187 Oslo
Tlf.: 02452 - Mobil: 934 62 680
Epost: dorothy.billett@securitas.no

Thor Fjellvang (styremedlem)
Arbeid og Inkludering
Grep Grenland, avd. Grep Rødmyr, pb 1704, 3998 Porsgrund
Mobil: 930 25 025 Epost: thor.fjellvang@grepgrenland.no

Edel Kristin Teige (styremedlem)
NFVB
ET Hårstudio AS, Åsane Storsenter 40, 5116 Ulset
Mobil: 915 04 786
Epost: edel@ethaarstudio.no

Christian Fredrik Moe (styremedlem)
Renhold og Eiendomsservice
2clean AS, Hovfaret 4, 0275 Oslo
Tlf.: 48 08 04 00 - Mobil: 480 80 404 
Epost: christian@2clean.no

Petter Refsnes (styremedlem)
Arbeid og Inkludering
Origod AS, Pb. 274, 6901 Florø
Tlf: 57 75 21 43 - Mobil: 918 08 644
Epost: petter.refsnes@origod.no

Karl A. Munthe-Kaas (styremedlem)
Handel
Kolonial.no AS avd. Oslo Strandpromenaden 9, 0252 Oslo
Mobil: 917 44 311 Epost: karl@kolonial.no

Espen Sævold (styremedlem)
NFVB
Visit Your Hair AS. pb 408, Marken, 5832 Bergen
Mobil: 924 27 872 Epost: espen@visit.no

Marianne Knapstad (vara)
Renhold
BB ServiceSystem. pb 81, 6901 Florø
Mobil: 971 63 888 Epost: marianne@bbgruppen.no

Kai Andersen (vara)
Forvaltning, drift og vedlikehold (FDV)
Polygon AS, avd HK og Reg. Øst, Enebakkveien 307, 1188 Oslo
Mobil: 455 11 019 Epost: kai.andersen@polygongroup.com

Tore Staveland (vara)
Sikkerhet og Beredskap
Verisure AS, Drammensveien 175,  0277 Oslo 
Mobil: 400 10 130 Epost: tore.staveland@verisure.no

Ingebjørg Tollnes (vara)
Handel
Komplett Services AS, Boks 2094, 3202 Sandefjord
Mobil:91 54 49 99 
Epost: ingebjorg.tollnes@komplett.com

Arve Lund (vara) 
Hele og Velferd - Barn og Ungdom
Olivia BOenheten AS, Waldemar Thranes g 6 B, 0171 Oslo
Mobil: 922 671 60
Epost: arve@boenheten.no

Per Christian Johansen (vara)
Bemanningsbransjen
Centric Nordic Holding AS, Pb. 198, Sentrum, 0102 Oslo
Tlf.: 02360 - Mobil: 926 56 779 
Epost: per.christian.johansen@centric.eu

Birte Nilsen (vara)
Arbeid og Inkludering
Opero AS, pb 714, 5404 Stord
Mobil: 918 27 760 Epost: birte.nilsen@opero.no

Maj Hovde Krogdahl (vara)
NFVB
På Håret AS, Elias Smithsvei 24, 1337 Sandvika
Mobil: 950 29 945 Epost: maj@paharet.no

Fra administrasjonen møter:

Anne-Cecilie Kaltenborn (adm. dir.) 
Dir. nr: 23 08 86 51 - Mobil: 917 02 307
E-post: ack@nhoservice.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!