NHO Service og Handel

Innhold

Styret i NHO Service og Handel

styret

Styret i NHO Service og Handel

Om styret

Hovedstyret i NHO Service og Handel har et styremedlem fra hver bransje med personlig vara. Styret møtes ca annen hver måned. 

Maalfrid Brath (leder)
Bemanning og Rekruttering
Manpower AS, Pb. 2506, Solli, 0202 Oslo
Mobil: 928 69 515  Epost: maalfrid.brath@manpowergroup.no 

Jørn Inge Løssfelt (nestleder)
Handel, Interflora Norge AS
Epost: jil@interflora.no

Tom Tollefsen (styremedlem)
Renhold og Eiendomsservice
ISS Norge AS, Pb. 132, Økern, 0509 Oslo
Mobil: 400 11 600 Epost: tom.tollefsen@iss.no 

Nina T. Høisæter (styremedlem)
Helse og velferd
Aberia AS
Mobil: 982 22 517 Epost:nina@aberia.no 

Kathinka Friis-Møller (styremedlem)
Forvaltning, drift og vedlikehold (FDV)
Compass Group, Pb. 74, 1371 Asker
Mobil: 950 37 842 Epostkfm@compass-group.no 

Kjell Frode Vik (styremedlem)
Sikkerhet og beredskap
Nokas AS,  mobil: 908 60 269 Epost: kjell.frode.vik@nokas.com

Steinar Karlstrøm (styremedlem)
Arbeid og Inkludering 
Aksis AS Mobil: 977 61 960 Epost: steinar.karlstrom@aksis.no

Espen Sævold (styremedlem)
NFVB
Visit Your Hair AS, pb 408, Marken, 5832 Bergen
mobil: 924 27 872 Epost: espen@visit.no

Per Christian Johansen (styremedlem)
Bemanningsbransjen
Centric Nordic Holding AS, Pb. 198, Sentrum, 0102 Oslo
Mobil: 926 56 779  Epost: per.christian.johansen@centric.eu

Trond Bentestuen (styremedlem)
Handel
Rema Franchise Norge AS Epost: trond.bentestuen@rema.no

Marianne Knapstad (vara)
Renhold
BB ServiceSystem. pb 81, 6901 Florø
Mobil: 971 63 888 Epost: marianne@bbgruppen.no

Kai Andersen (vara)
FDV
Polygon AS, avd. HK og Reg. Øs
Mobil: 455 11 019 Epost: kai.andersen@polygongroup.com

Tore Staveland (vara)
Sikkerhet og Beredskap
Verisure AS, Drammensveien 175,  0277 Oslo
Mobil: 400 10 130 Epost: tore.staveland@verisure.no

Karl A. Munthe-Kaas (vara)
Handel
Kolonial.no AS avd. Oslo Strandpromenaden 9, 0252 Oslo
Mobil: 917 44 311 Epostkarl@kolonial.no

Trude Wester (vara)
Helse og Velferd - Hjemmetjenester 
Privat Omsorg Nord AS, Strandveien 106, 9006 Tromsø
Tlf.: 406 22 364 - Mobil: 901 56 964 
Epost: trudew@privat-omsorg.no

Lena O. Vonka (vara)
Bemanningsbransjen
Lenas Helsepersonell AS
Mobil: 909 17 616 Epost: lena@lenas.no

Birte Nilsen (vara)
Arbeid og Inkludering
Opero AS, pb 714, 5404 Stord
Mobil: 918 27 760 Epost: birte.nilsen@opero.no

Jørn Inge Næss (vara)
NFVB 
Næss Frisør AS Mobil: 917 12 182 Epost: j-i-naes@online.no

Fra administrasjonen møter:

Anne-Cecilie Kaltenborn (adm. dir.) 
Mobil: 917 02 307 E-post: ack@nhosh.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!