NHO Service og Handel

Innhold

Lokale nettverk i bemanningsbransjen

Her er oversikt over bemanningsbransjens lokale nettverk, landet rundt:

#205

Nettverk Stavanger

#205

Nettverk Bergen

#205

Nettverk Haugesund

#205

Nettverk Tromsø

Bransjenettverk Tromsø:

Kontaktpersoner:
Marlen Lauritsen, Randstad Tromsø, marlen.lauritsen@randstad.no
Richart Flatvold, PVS, richart.flatvoll@pvs.no

Bransjenettverk Trondheim:

Kontaktperson:
Rune Lie, Bjørg Fjell AS, rune.lie@bjorgfjell.no

Bransjenettverk Bergen

Kontaktpersoner:
Mona Lavik Sletten, Bemanningsbyraaet AS, mona@bemanningsbyraaet.no
Katharine Gude Aspvik, Smart Bemanning AS, katharine@smartbemanning.no

Bransjenettverk Haugesund

Kontaktperson:
Ingrid Lindaas, Randstad As, ingrid.lindaas@randstad.no

Bransjenettverk Stavanger

Kontaktpersoner:
Aina Skailand, Management4You AS, aina.skailand@m4u.no
Arild Tjensvold, Hytech Personell AS, arild@hytech.no

Bransjenettverk Kristiansand

Kontaktperson:
Lisbeth H. Holen, Adecco AS, Lisbeth.Holen@adecco.no  

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!