NHO Service og Handel

Innhold

Her er en oversikt over revisorer som er godkjent for revisjon av bedrifter som er eller ønsker å være godkjente gjennom Revidert Arbeidsgiver. Alle bemanningsbedrifter i NHO Service og Handel må revideres hvert andre år.

Kjetil Andersen kjetil.andersen@no.ey.com,  www.ey.no

Bjørn G. Baardsen bjorn@ipsum.no, www.ipsum.no/

Daniel Bjärsvik daniel.bjarsvik@qvalify.se, www.qvalify.se

Kjersti Brakstad kjersti.brakstad@wbu.no, www.wbu.no

Marius Brekke marius@verify.no, http://verify.no/

Arne J. Buvik arne.buvik@revbuvik.no,  www.revbuvik.no

Tom Christoffersen tom@tomcon.no Tønsberg

Matte F. Dyrdahl mette.dyrdahl@interfinance.no, www.interfinance.no

Bent Wessel Eide bent@plus-revisjon.no, www.plus-revisjon.no

Arild Falch arild@bjorgvin.no, www.bjorgvin.no

Audun Wiig Folgerø audun@verify.no, http://verify.no/

Bjørn Gisle Garlimo bjorn.garlimo@wbu.no, www.wbu.no

Clas Hellsén clas@idesupport.se, www.idesupport.se     

Yvonne Hellsén yvonne@idesupport.se, www.idesupport.se

Per Arne Heltrø Per.Arne.Heltroe@allrevisjon.no, www.allrevisjon.no/

Åsmund Isaksen - aasmund@collegium.no, www.collegium.no

Svein Johnsen - Epost: sj@rg.no   nettside    

Mona Kolstad mona.kolstad@nemko.com, http://www.nemko.com/no 

Vegard Lund vegard.lund@codex.no, http://codex.no

Jarl Midtun jarl@collegium.no, www.collegium.no

Tom-Morten Myrdahl TomMorten@myrdahl-sveen.no, www.myrdahl-sveen.no

Bente Nybø Njøten bnn@arbeidsmiljorett.no, www.arbeidsmiljorett.no

Lill Hege Olafsen, lillhege@olafsen-revisjon.no, http://olafsen-revisjon.no/

Kathinka Pettersen kathinka.pettersen@wbu.no, www.wbu.no

Tomas Smevik Tomas.Smevik@gr.no, www.gr.no

Inge Stikholmen inge@ihsregnskap.no, www.ihsregnskap.no

Kristin Solberg solberg.revisjon@gmail.com,

Morten Thuve morten.thuve@bdo.no, www.bdo.no

Vidar Tokerud vidar.tokerud@glava.no, www.vidartokerud.no

Oddbjørn Vågen: oddbjorn@rg.no nettsted: https://rg.no/

Siv Wergeland siv.wergeland@wbu.no, www.wbu.no

Marit Øvermo marit@dinpersonalpartner.no, www.dinpersonalpartner.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!