Næringsutvalg

Sikkerhet og Beredskap har følgende næringsutvalg:

Ønsker du å delta?

  • NHO Service og Handel tilbyr nettverk og møteplasser i alle våre bransjer.
  • Det skal bidra til at du lettere kan utvikle din bedrift, bidra til bransjeutvikling og skape bedre tjenester for dine brukere.
  • Ønsker du å delta i dette nettverket, kontakt Runar Karlsen.

Kjell Frode Vik (leder)
Nokas Aviation Security AS
Flyporten 2060 Gardemoen 
Telefon: 02468 Mobil: 908 60 489 
Epost:
kjell.frode.vik@avarnsecurity.com

Anders Boger
Verisure AS
Epost: Anders.boger@verisure.com

Rolf Gunnar Reisænen
Certego AS
Epost: rolf.gunnar.reisenen@certego.no

Knut Kildahl
Foreningen Norske Låsesmeder
Epost: knut@lassenteret.no

Kim Grove Knutsen
Sector Alarm AS
Epost: kim.grove-knutsen@sectoralarm.no 

Martin Holmen
Securitas AS Postboks 35 Grønland, 0133 Oslo
Telefon: 23 03 88 00 Mobil: 908 60 455
Epost: martin.holmen@securitas.no

John Erik Strømstad
Securitas AS
Postboks 35, Grønland, 0133 Oslo
Telefon: 02452 Mobil: 908 60 489
Epost: john.erik.stromstad@securitas.no

Geir Wulsch
Loomis Norge AS
Postboks 9056, Grønland, 0133 Oslo
Telefon: 23 03 80 50 Mobil: 901 27 939
Epost: geir.wulsch@no.loomis.com

Dick Enar Hansson
Quality Security AS Postboks 823, 1670 Kråkerøy
Telefon: 92 68 74 59 Mobil: 977 27 388
Epost: dick@qsecurity.no
 

Jørn C. Olsen
Skan-Kontroll AS
Tlf: +47 91680224 Skype: sk-jco04
E-post: jco@skan-kontroll.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!