NHO Service og Handel

Innhold

Næringsutvalget

(Foto: Baard Fiksdal)

Sikkerhet og Beredskap har følgende næringsutvalg:

 

Ønsker du å delta?

  • NHO Service og Handel tilbyr nettverk og møteplasser i alle våre bransjer.
  • Det skal bidra til at du lettere kan utvikle din bedrift, bidra til bransjeutvikling og skape bedre tjenester for dine brukere.
  • Ønsker du å delta i dette nettverket, kontakt Runar Karlsen.

Dorothy Billett (leder)
Securitas Transport Aviation Security AS
Postboks 35, 0133 Grønland, 0133 Oslo
Telefon: 23 03 81 11 Mobil: 934 62 680
Epost: dorothy.billett@securitas.no

Peter Wesenberg (nestleder)
Nokas Cash Handling
Postboks 384, Økern, 0513 Oslo
Telefon: 815 00 339 Mobil: 905 23 970
Epost: peter.wesenberg@nokas.no

Vidar Berg
Nokas AS
Postboks 394, Økern, 0513 Oslo
Telefon: 22 95 35 10  Mobil: 930 12 000 
Epost: Vidar.berg@nokas.no  

Martin Holmen
Securitas AS Postboks 35 Grønland, 0133 Oslo
Telefon: 23 03 88 00 Mobil: 908 60 455
Epost: martin.holmen@securitas.no

Viggo Skeisvoll
Sector Alarm AS
Postboks 113, Grefsen, 0409 Oslo
Telefon: 23 39 94 05 Mobil: 992 82 303
Epost: viggo.skeisvoll@sectoralarm.no

Heine Wang
Nokas AS
Træleborgodden 6, 3112 Tønsberg
Telefon: 33 30 88 00 Mobil: 915 64 888
Epost: heine.wang@nokas.no

Kjell Frode Vik
Nokas Aviation Security AS
Flyporten 2060 Gardemoen
Telefon: 02468 Mobil: 908 60 489
Epost: kjell.frode.vik@nokas.no

John Erik Strømstad
Securitas AS
Postboks 35, Grønland, 0133 Oslo
Telefon: 02452 Mobil: 908 60 489
Epost: john.erik.stromstad@securitas.no

Geir Wulsch
Loomis Norge AS
Postboks 9056, Grønland, 0133 Oslo
Telefon: 23 03 80 50 Mobil: 901 27 939
Epost: geir.wulsch@no.loomis.com

Tore Staveland
Verisure AS Postboks 24, Skøyen, 01212 Oslo
Telefon: 06010 Mobil: 400 10 130
Epost: tore.staveland@verisure.no

Dick Enar Hansson
Quality Security AS Postboks 823, 1670 Kråkerøy
Telefon: 92 68 74 59 Mobil: 977 27 388
Epost: dick@qsecurity.no
 

Espen Winther Knudsen
STANLEY Security AS
Box 9376 Grønland, NO-0135 Oslo, Norway
Visiting address: Urtegata 9, 0187 Oslo
T +47 901 901 99
Epost: Espen.Knudsen@sbdinc.com

Knut Erik Melstrøm
Installasjon og Teknikk / Technical Director
STANLEY Security AS
Box 9376 Grønland, NO-0135 Oslo, Norway
 T +47 95 76 36 80
Epost: knuterik.melstrom@sbdinc.com

Jørn C. Olsen
Skan-Kontroll AS
Tlf: +47 91680224 Skype: sk-jco04
E-post: jco@skan-kontroll.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!