Styret

Maalfrid Brath

Maalfrid Brath (leder)
ManpowerGroup
Pb 2506, Solli, 0202 Oslo
Telefon:  22 01 80 00 Mobil: 928 69 515
Epost: maalfrid.brath@manpowergroup.no

Per Christian Johansen (nestleder)
Centric
Kongens gate 6. Pb 198, Sentrum, 0102 Oslo
Mobil: 926 56 779
E-post: per.christian.johansen@centric.eu

Lars Ove Jakobsen
Gråkallen Bygg og Utleie AS
Øvre Flatåsveg 12, 7079 Flatåsen
Mobil: 922 07 460
E-post: loj@graakallen.no

Espen Hem Jakobsen
Jobzone AS
Postboks 4542 Nydalen, 0404 Oslo
Telefon:  21 52 64 11 Mobil:     909 81 267
E-post:   espen@jobzone.no

Arild Tjensvold 
Hytech AS
Skvadronveien 27, 4050 Sola
Mobil: 982 56 643
E-post: arild@hytech.no

Torben Sneve
Adecco Norge AS
Pb 2013, Vika, 0125 Oslo
Tlf.: 23 29 00 00 Mobil: 905 47 475
E-post: torben.sneve@adecco.no

Hege Svendsen, vara
Fremo Bemanning AS
Ladeveien 23, 7066 Trondheim
Mobil: 905 87 920 E-post: hege@fremobemanning.no

Christel Langebrekke, vara
Personalhuset, Grensen 17, 0159 Oslo
Tlf. 45 42 01 81 E-post: christel.langebrekke@personalhuset.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!