NHO Service og Handel

Innhold

Styret

styret

Styret

Maalfrid Brath (leder)
ManpowerGroup
Pb 2506, Solli, 0202 Oslo
Telefon:  22 01 80 00 Mobil: 928 69 515
Epost: maalfrid.brath@manpowergroup.no

Per Christian Johansen (nestleder)
Centric
Kongens gate 6. Pb 198, Sentrum, 0102 Oslo
Mobil: 926 56 779
E-post: per.christian.johansen@centric.eu

Lena Owrum Vonka
Lenas HelsePersonell AS
Pilestredet 17, 0164 Oslo
Telefon.: 22 99 94 99 Mobil 909 17 616
E-post: lena@lenas.no

Espen Hem Jakobsen
Jobzone AS
Postboks 4542 Nydalen, 0404 Oslo
Telefon:  21 52 64 11 Mobil:     909 81 267
E-post:   espen@jobzone.no

Eivind Bøe
Randstad Norway AS
Pb 1804, Vika, 0123 Oslo
Telefon: 909 98 150
E-post: eivind.boe@randstad.no

Torben Sneve
Adecco Norge AS
Pb 2013, Vika, 0125 Oslo
Tlf.: 23 29 00 00 Mobil: 905 47 475
E-post: torben.sneve@adecco.no

Hilde Lekven, vara
Otiga Group og Personalhuset Staffing Group
Grensen 17, 0159 Oslo
Telefon: 952 82 591
E-post: hilde.lekven@personalhuset-sg.com

Arild Tjensvold, vara
Hytech AS
Skvadronveien 27, 4050 Sola
Mobil: 982 56 643
E-post: arild@hytech.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!